Akne ravi

Laseriga saab eemaldada akne arme

Laseriga saab eemaldada akne arme

Akne raviga tuleb alustada õigel hetkel, siis saab armistumist viia minimaalseks. Kurbusega peab tõdema et ei ole olemas imevahendit, mis sobiks ühtviisi igale ühele. Ravi on personaalne, kestab pikka aega ning vajab kannatlikkust ja arsti nõuannete järgnemist. Proovida võib akne laserravi näiteks Lasermedi kliinikus Mõnda ravimit saab apteegist soetada ilma retseptita, seespidiseid ravimeid müüakse ainult arsti retsepti alusel. Ravi sõltub sellest , millise akne tüübiga on tegemist – miinimum, keskmise või maksimaalse aknega. Ravimiseks kasutatakse nii nahale määritavaid kui sissesöömiseks ravimit.
Räägi arstiga, kui puutud kokku muredega, kui ravi ei mõju, tekivad häirivad paranähtused või muud mured. Doktor abistab valida teil nahatüübile sobivat naharavi, raviskeemi muutust jne. Teie Doktor valib sobivaima ravimi ning kaagutab, kuidas seda akneravi toimivamaks muuta. Mis on võmalikud kõrvaltoimed ning kuhu peab aknearmide tekkel kindlasti jooksma. Samuti on doktor kuulnud ning soovitab parimat nahahoolduset. Sest teie arst oskab täiesti positiivselt hinnata ravitulemusi ning kõrvaltoimeid, peaksid temaga korrapäraselt rääkima ja näitama kuidas akneravi teha ja kuidas vältida aknearme.

Aknearme pole võimalik ravida sekund pärast akne ravikuuri. Teie doktor seletab täpsemalt, millal alustada armide ravi ja missugused vahendid ning protseduurid annavad häid akneravi tulemusi. Kurbuseda ei ole aknearmide teket alati võimalik eemale suruda. Armid tekivad 20%-st, eriti juhtumitel, kui akne on kestnud eluaeg ja on põletikuliseks muutunud ning mega sügavad. Kohene ja tõhus ravi vähendab armide tekke ohtu.
Aknearmid võivad olla ülimalt erilised.Kuna aknearme on piin ravida, siis on oluline nendest eemale hoida. Armide ennetamiseks on parim vahend ilusüstid või õigeaegne akneravi, mis ütleb, et teie pöördud arsti poole õigel ajal. Juhul kui doktori juurde minekuga on üle lastud ja pole ravi andnud parimaid tulemusi, siis on hiljem keeruline armidega võistelda. Üheseid lahendusi armide raviks ei ole olemas. Kasutada võib paikseid, apteegist saadavad kreeme, laserravi, valgusraviaparaati, dermabrasiooni, Plasmalite’i , keemilist koorimist ja palju muid asju

Sageli on kerged. Samas arvatakse, et umbes 4 10st teismelised on akneravi vajavad noored ja alustada tuleks vara, et vältida löövet. Ravimata akne kestab umbes 5-7 aastat enne elama hakkamist. Kuid see võib kesta aastaid teatud juhtudel. Akne on tavaliseim põhjus laiguline nahk. Enamik inimesi saab akne vanuses 12 ja 25, kuid mõned vanemad ja nooremad inimesed on ka olnud mõjutatud. Poisid sagedamini haigestunud kui tüdrukuid. Punnid võivad esineda näos, kuid võib mõjutada ka seljal-, kaela- ja rindkere. Raskus võib ulatuda kergest kuni raskeni. Umbes 7 10st teismeliste suuremal või vähemal määral on suutnud leida akne.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga